Trabzonspor , Morteza’nın menejerini çağırdı!

Transferde yeniden harekete geçen Fırtına, Morteza Pouraliganji ve menacerini bir kez daha Trabzon’a davet etti. Bordo-Mavililer’in, İranlı oyuncuya Hosseini ve Amiri’ye yapılan sözleşmelere yakın bir teklif sunacağı öğrenildi.

Takviye çalışmalarının büyük bir bölümünü tamamlayan Trabzonspor, transfer defterini yeniden açtı… Hem stoper hem de orta sahada forma giyen Morteza Pouraliganji’yi kadrosuna katmak adına yoğun mesai harcayan Bordo- Mavili yönetim, İranlı oyuncuyu ve menacerini son bir görüşme yapmak adına Trabzon’a davet etti. Son olarak Katar ekibi Al Sadd’da forma giyen ve şu anda kulüpsüz olan 26 yaşındaki futbolcuya son bir teklif yapılacak. Morteza’ya da vatandaşları Majid Hosseini ve Vahid Amiri’ye önerilen sözleşmelere yakın bir teklifin sunulması bekleniyor.

Ayuk beklemede

Geçtiğimiz günlerde transfer çalışmaları hakkında konuşan ve çarşamba gününe kadar görüşmelerin netleşeceğini kaydeden Ahmet Ağaoğlu, Eric Ayuk için de girişimlerini sürdürüyor. 21 yaşındaki futbolcunun, yetiştirme bedelini ödemek istemeyen Trabzonspor, bu sorunu çözdüğü takdirde Kamerunlu oyuncuyu kadrosuna katacak. Trabzon’a gelmeyi çok isteyen Ayuk da taraflar arasındaki sorunun bir an önce çözülmesini bekliyor.