Yemen Ekşioğlu’nun cenazesinde Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu gerginliği! ‘Burası camii olmasa…’

Beşiktaş eski yöneticisi ve Divan Kurulu üyesi Yemen Ekşioğlu'nun cenazesine Aziz Yıldırım ile Mahmut Uslu'nun katılması sonrasında gerginlik oldu. Yaşanan gerginliğin perde arkasında ise çarpıcı diyaloglar yaşandı.

Beşiktaş eski yöneticisi ve Divan Kurulu üyesi olan Yemen Ekşioğlu’nun cenazesine Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu’nun katılmasından sonra gerginlik yaşandı. Başkan Fikret Orman’ın yanında bulunan kişilerin Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu’nun gelmesinden sonra gösterdiği tepkinin perde arkasında ise çarpıcı diyaloglar yaşandı.

Yemen Ekşioğlu’nun cenazesinde ne oldu?

Beşiktaş kulübünün eski yöneticilerinden ve aynı zamanda Divan Kurulu üyesi olan Yemen Ekşioğlu’nun cenaze töreninde gerginlik yaşandı.
Aziz Yıldırım ve bazı yöneticiler cenazeye geldiğinde, “Burası camii olmasa size diyecek çok şey var” dedi. Aziz Yıldırım’ın çevresindekiler Önder Fırat ve Ali Yıldırım “Bu ifadeye tepki gösterip “Ne söyleyeceksen söyle.. diyerek tepki gösterdi. Devamında ise gerginlik yaşandı. Araya girenler ortalığı yatıştırdı. Cenaze namazında ise Aziz Yıldırım ile Fikret Orman hiçbir şekilde yan yana gelmezken, Aziz Yıldırım öne doğru geçti ve daha kabalık bir grupla polisler eşliğinde cenazeden ayrıldı.

Yemen Ekşioğlu kimdir?

Yemen Ekşioğlu 63 yaşında ve Beşiktaş Divan Kurulu üyesidir. Spor yazarlığına başladıktan sonra aynı zamanda Beşiktaş Divan Kurulu üyesi olan Yemen Ekşioğlu bir süre önce kalp krizi nedeniyle hastaneye kaldırılarak yoğun bakıma alınmıştı.