Vitor Pereira’ya Brezilya’da sert tepki!

Fenerbahçe'de iki dönem çalışan Portekizli tecrübeli Teknik Direktör Vitor Pereira için Brezilya'da işler yolunda gitmiyor.

Süper Lig’de Fenerbahçe’yi iki dönem çalıştıran Portekizli teknik adam Vitor Pereira’nın Brezilya günleri bir hayli sıkıntılı geçiyor.

54 yaşındaki Portekizli teknik adam, Brezilya’da Corinthians’tan ayrıldıktan sonra Flamengo’nun başına geçti. Pereira, maç başına 1.71’lik puan ortalaması tutturdu. Corinthians’tan ayrılığı da büyük yankı uyandıran Vitor Pereira’nın başka bir Brezilya ekibine geçmesi de dikkat çekmişti.

Vitor Pereiraya sert tepki Sadece para için burada

‘BİZE YALAN SÖYLEDİ’

Takımının yeni sözleşme teklif etmesine karşın, 54 yaşındaki teknik adam kavınvalidesinin ciddi hastalığını ve ailevi sebepleri öne sürerek teklifi kabul etmedi.

Corinthias’tan ayrılan Pereira’nın ailesiyle Portekiz’e dönmesi beklenirken, ezeli rakip Flamengo ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Corinthians yönetimi ve taraftarları, Portekizli çalıştırıcının kendilerine ihanet ettiğini düşünürken, kulüp başkanı Duilio Monteiro, Pereira’yı sert sözleşle eleştirdi. “Hangi eğitimi aldı, hangi karaktere sahip bilmiyorum. Vitor bize yalan söyledi, kandırıldım” diyen Monteiro, “Taraftarların hayal kırıklıkları için çok üzgünüm. Kalması için her şeyi yaptık. Ona mevcut sözleşmesinden daha iyi bir sözleşme teklif ettik. İstediği transferleri de yaptık” diye konuştu.

ELEŞTİRİLERİN ODAĞINDA YER ALIYOR

Flamengo Teknik Direktörü Vitor Pereira, Brezilya ekibiyle çıktığı dört final maçından da boynu bükük ayrıldı. Portekizli çalıştırıcı, Brezilya’da eleştirilen odağında yer alıyor.

Flamengo’yu çalıştıran Fenerbahçe’nin eski hocası Pereira’dan taraftarlar hiç memnun değil. Brezilya ekibinin taraftarları sosyal medyada Portekizli çalıştırıcı Vitor Pereira’nın gönderilmesini istedi. Flamengo Pereira ile 7 galibiyet, 3 beraberlik, 3 yenilgi aldı.

Vitor Pereiraya sert tepki Sadece para için burada

AYRILIĞIN EŞİĞİNDE

Flamengo taraftarı, Vitor Pereira’nın performansından hiç memnun değil. Sosyal medyada ‘ForaVP’ etiketiyle Portekizli çalıştırıcının gönderilmesini istediler. Daha önce Fenerbahçe’de iki kez görev yapan deneyimli çalıştırıcı, Flamengo’nun başında 7 galibiyet, 3 beraberlik, 3 mağlubiyet elde etti. Başarılı hoca ile yolların ayrılması bekleniyor.

SERT TEPKİ

Takımda bu gelişmeler yaşanırken taraftarların da Vitor Pereira’ya sabrı taşmış durumda. Kulüp binası önünde protesto yapan taraftarlar tecrübeli teknik adam için “Vitor Pereira patlamış mısır adamı, sadece para için Flamengo’da!” sözleriyle protesto ettiler.

Önceki İçerikBeşiktaş Cenk Tosun için harekete geçti!
Sonraki İçerikTrabzonspor, Abdullah Avcı’yı KAP’a bildirdi!