Trabzonspor eski Başkanı Usta’dan ‘Denetçi Raporuna’ sert sözler

Trabzonspor eski Başkanı Muharrem Usta, kendisiyle ilgili bugün bordo-mavili yönetimin resmi siteden yayınladığı Bağımsız Denetçi Raporu ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

Başkanlıktan ayrıldıktan sonra kendisine şuursuzca saldırılarda bulunulduğunu ileri süren Usta, “Başkanlıktan ayrıldıktan sonra şuursuzca saldırılar karşısında Trabzonspor’umuza zarar vermemek adına sabırla davranarak mümkün olduğu kadar sessiz kalmayı yeğledim” ifadelerini kullandı.

Bordo-mavili yönetimin “Bağımsız denetçi raporu” olarak açıkladığı rapora Usta, “Ismarlama rapor” diye tanımlama yaparak, “Bu ısmarlama raporun amacı herkesin malumudur. Hafta sonu takımımızın önemli bir maçı olması nedeniyle konuyla ilgili açıklamayı maç sonrasında yapacağım. Hayal dünyalarında hedef tahtasına kırmızı rengi koyanlar ahlak sınırı tanımamak için her zaman önemli bir motivasyon faktörü bulmuşlardır. Malatya maçı gecesi hedefine ulaşamayanlar full motivasyonla operasyona devam etmektedirler” şeklinde açıklamasını sürdürdü.

Usta, açıklamasını şu şekilde bitirdi: “Kulübümüzün uzun yıllar boyunca biriken devasa ekonomik sorunlarını çözmek adına tarihimizin en büyük sponsorluğunu yapmak dışında kulübümüze milyonlarca dolar destek olan bir yönetime bunca düşmanlık açıklanmaya mahkum bir konu olmalıdır. Çamur at izi kalsın taktiği tarihin her döneminde ahlak sorunu olanların bir numaralı meselesi olmuştur. Malatya gecesi kin ve nefretten çıldıranların yaptıkları bir operasyon. benim kulüpten alacağımı sıfırlamak üzere Türkiyedeki 1500-2000 tane YMM bürosundan birine ısmarlama bir rapor yaptırmışlar. Kendilerine güvenleri varsa Four Big denilen uluslararası kabul gören 4 şirketten birine yaptırsınlar”

 

Kaynak : 61SAAT.COM