Trabzonspor, Abdullah Avcı’yı KAP’a bildirdi!

Trabzonspor, Abdullah Avcı'nın sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiğini ve sezon sonuna kadar olan alacaklarının ödeneceğini açıkladı.

Trabzonspor’da 10 Kasım 2020 tarihinden bugüne kadar teknik direktörlük görevini yürüten ve 1’i Lig Şampiyonluğu, 2’si Süper Kupa olmak üzere toplamda 3 kupa kazanan Abdullah Avcı ile yollar ayrıldı.

Trabzonspor’daki teknik direktörlük görevinden ayrılan Abdullah Avcı’nın istifası kamuoyuyla paylaşıldı. Olağanüstü kongre sürecinde görevi bırakan teknik direktör Abdullah Avcı’nın ayrılığı resmiyet kazandı. Trabzonspor, Abdullah Avcı’nın kulüple olan ayrılığını Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) açıkladı.

KAP’a yapılan açıklama şu şekilde;

Şirketimiz ile Profesyonel Futbol Takımı Teknik Direktörümüz Sayın Abdullah Mucib Avcı arasındaki 31.05.2025 bitiş tarihli teknik adam sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir. Yapılan anlaşmaya göre; Sayın Avcı’ya 2023-2024 ve 2024-2025 futbol sezonları için herhangi bir ödeme yapılmayacak olup, 2022-2023 futbol sezonu için ise Mayıs 2023’e kadar olan alacakları ödenecektir.

Önceki İçerikVitor Pereira’ya Brezilya’da sert tepki!
Sonraki İçerikKayserispor’dan Ahmet Nur Çebi’ye yanıt