“Trabzon maçına beni yetiştirin”

Milli Takım kampında sakatlanan Selçuk İnan, kulüp doktorlarına durumunu bile sormadan isteğini açıkladı:

Karadağ maçı öncesi Selçuk İnan’ın sakatlık haberi sarı-kırmızılılarda moralleri bozdu. Kaptan, mutlaka Trabzon maçında oynama istediğini sağlık heyetine söylerken ilk kontroller sonrasında umut ışığı belirdi.
AMilli Takım kampından gelen Selçuk İnan’ın sakatlık haberi G.Saray’da da telaşa neden oldu. Ligin kritik maçlarından birinde bu hafta Trabzonspor’u konuk edecek olan G.Saray’da Fernando’nun cezalı olması teknik kadroyu zorunlu değişime iterken Selçuk İnan’ın da sakatlığı moralleri daha da bozdu.
DENEYİMLİ oyuncunun milli takım kadrosundan çıkarılmasının ardından G.Saray sağlık kurulu da hemen harekete geçti ve oyuncunun durumunu kontrol altına almak istedi. Selçuk İnan ise İstanbul’da kulüp doktorları ile görüşmeye gelirken ilk sözleri “Beni Trabzon maçına yetiştirin” oldu. Kulüp doktorları adalesinde sertleşme olan deneyimli oyuncuyu kontrol ederken içini de rahatlattılar.
TERİM FAKTÖRÜ
FATİH Terim’in göreve gelmesi, Badou N’diaye’nin satılması sonrasında yeniden ilk 11’de kendine yer bulan, performansı da yükselen Selçuk İnan, bu zor dönemde Fatih Terim’in güvenini de boşa çıkarmak istemiyor. Fernando’nun yokluğunda Terim’in en çok güvendiği isimlerden biri olan Selçuk İnan, kendi durumunun nasıl olduğunu sormadan bu maçta oynamak istediğini direkt söyledi.
SAĞLIK kurulu hemen ilk kontrolleri yapıp tedavi sürecini de başlattı. Selçuk İnan’ın sakatlığının çok ciddi olmadığı ilk kontroller sonrasında belli olurken pazar günü Türk Telekom Stadyumu’nda oynanacak maçta forma giymesi de bekleniyor.
Kaynak:Vatan
Önceki İçerikMilliler Karadağ deplasmanında! İşte muhtemel 11’ler
Sonraki İçerikErtuğrul Sağlam’ın favorisi Başakşehir