Galatasaray A.Ş

Leagues
Avrupa Ligi, Şampiyonlar Ligi, Spor Toto Süper Lig
Sezonlar
1997-1998, 1998-1999, 1999-2000, 2000-2001, 2001-2002, 2002-2003, 2003-2004, 2004-2005, 2005-2006, 2006-2007, 2007-2008, 2008-2009, 2009-2010, 2010-2011, 2011-2012, 2012-2013, 2013-2014, 2014-2015, 2015-2016, 2016-2017, 2017-2018, 2018-2019
Evsahibi
Türk Telekom Stadyumu

Teknik Direktör Fatih Terim

Uyruk
tur Türkiye
Geçerli Takım
Galatasaray A.Ş
Birthday
4 Eylül 1953
Age
65

Spor Toto Süper Lig Puan Durumu

PosTakımOGBMAYAvP
132199467313666
232199447192866
333188769452462
433179761441760
533138124644247
633136143852-1445
73391684038243
832126143541-642
932913104546-140
1032913104043-340
11321010123346-1340
1232912114448-439
1333116165159-839
1432107153450-1637
1532104183541-634
1632711143442-832
1732516112636-1031
183267193252-2025

D Grubu

PosTakımOGBMAYAvP
16610156919
2632164211
3611458-34
46105412-83

Spor Toto Süper Lig Puan Durumu

PosTakımOGBMAYAvP
134243775334275
234219478364272
334226662342872
434218569303971
5341510963511255
6341310114950-149
734147134553-849
834137145758-146
934128144455-1144
10341110133845-743
1134119144453-942
1234117165559-440
1334116174348-539
1434108164059-1938
153499163842-436
163489174960-1133
173489173754-1733
183433282086-6612
1900000000
1900000000
1900000000
1900000000
1900000000
1900000000
1900000000
1900000000
1900000000
1900000000
TarihEvsahibiSonuçlarDeplasmanZaman

Galatasaray

#OyuncuKonumMaçGolAsistSarı KartKırmızı KartKendi kalesine
Mustafa KapiMerkez orta saha / Central Midfield100000
Gökay GüneyStoper / Centre-Back100000
1Fernando MusleraKaleci / Goalkeeper3200600
2MarianoSağ Bek / Right-Back2926600
3MaiconStoper / Centre-Back1551700
3Emre TaşdemirSol Bek / Left-Back600300
5Tarik CamdalSağ Bek / Right-Back100100
5Ahmet CalikStoper / Centre-Back600000
7Garry RodriguesSol Kanat / Left Winger12911400
8Selcuk InanMerkez orta saha / Central Midfield2101100
9Eren DerdiyokSantrafor / Centre-Forward1332100
10Younès BelhandaOn Numara / Attacking Midfield2338420
11Sinan GümüsSağ Kanat / Right Winger1731300
14Martin LinnesSağ Bek / Right-Back1713100
15Ryan DonkÖnlibero / Defensive Midfield2021300
17Badou NdiayeMerkez orta saha / Central Midfield2233510
18Ozan KabakStoper / Centre-Back1300300
19Ömer BayramSol Bek / Left-Back1412200
20Emre AkbabaOn Numara / Attacking Midfield1622300
21Henry OnyekuruSol Kanat / Left Winger29133500
22Konstantinos MitroglouSantrafor / Centre-Forward711000
25FernandoÖnlibero / Defensive Midfield21241000
26Semih KayaStoper / Centre-Back300000
27Christian LuyindamaStoper / Centre-Back1001400
35Yunus AkgünSağ Kanat / Right Winger901000
45MarcãoStoper / Centre-Back1300400
52Celil YükselÖnlibero / Defensive Midfield200000
55Yuto NagatomoSol Bek / Left-Back1613200
67Eray İşcanKaleci / Goalkeeper000000
88Mugdat CelikSantrafor / Centre-Forward900000
89Sofiane FeghouliSağ Kanat / Right Winger2869400
91Mbaye DiagneSantrafor / Centre-Forward28303600