Survivor’da kim elendi? Survivor’da adadan kim gitti?

Anıl, Ramazan ve Birsen SMS oylamasına çıkarken, en az oyun alan Ramazan adaya veda eden isim oldu.

Survivor’da kim elendi? sorusu bu gece yapılan halk oylaması sonrası belli oldu. Dokunulmazlık oyununu yarışta kaybeden Gönüllüler’de adı en çok yazılan Anıl oldu. Dokunulmazlık sembolünün kazanan Cumali ise Ramazan’ın ismini verdi. Haftanın en iyi performansını sergileyen Birsen de Yağmur’un ismini verdi. Böylelikle Anıl, Ramazan ve Yağmur haftanın eleme adayları oldular.

Survivor’da kim elendi?

Yapılan SMS oylaması sonucu elenen isim RAMAZAN KALYONCU oldu. All Star takımı ada konseyinde yaşananları ve Gönüllüler takımındaki oylamayı değerlendirdiler. Turabi ise “Anıl ve Ramazan’ı yolda bulduklarına değiştiler” yorumunda bulundu.

Ramazan Kalyoncu kimdir?

Ramazan Kalyoncu, 8 Nisan 1990 Rize doğumlu. Spor salonlarında vücut geliştiren Ramazan Kalyoncu instagram hesabını da ‘baklavalı’ yarı çıplak pozları ile renklendirmiş. Ramazan Kalyoncu aslen Rize Çayeli’nden. Ailesi ile olan bu görüntüsü instagramdaki son paylaşımlarından biri oldu.

Ramazan Kalyoncu’nun geçmişinde futbol, boks, fitness eğitmenliği yer alıyor Pilates, Yoga ve Bokwa dallarıyla da ilgilenen Ramazan Kalyoncu spor salonundan çıkmayan tiplerden.

Ramazan Kalyoncu Best Model Of Turkey yarışmasına da katılmış. Bu yarışmada finale kalan isimlerden olan Ramazan Kalyoncu şansını Idol Of Models yarışmasında da denedi. Ramazan Kalyoncu bu karışmada Türkiye’nin en iyi 3. Erkek Modeli seçildi.

All Star takımı ada konseyinde yaşananları ve Gönüllüler takımındaki oylamayı değerlendirdiler. Turabi ise “Anıl ve Ramazan’ı yolda bulduklarına değiştiler” yorumunda bulundu.

Turabi ile Adem arasında buzlar eridi

Geçtiğimiz haftalarda Turabi ile adem arasında yaşanan gerilim, oyunların önüne geçmişti. Sahilde oturan Adem’in yanına giden Turabi, bu tartışmanın gereksiz olduğu ve yaptıklarından dolayı pişman olduğunu ifade ederek özür diledi.

Önceki İçerikDatome’nin Simpsons hayali!
Sonraki İçerikHırvat futbolcu sahada hayatını kaybetti.