Şenol Güneş: ‘Başkan ile aramda sorun yok. Buradan kavga çıkmaz’

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Akhisarspor maçının ardından basın toplantısında yönetim ve Başkan Fikret Orman'la aralarında sorun olmadığını söyledi.

Şenol Güneş’in açıklamaları şöyle;

O başkan, ben hocayım. O benim görevime son verebilir, ben oyuncuyu oynatmayabilirim. Yarın kalırım, giderim böyle hesap yapmam. Ölümüne işimi yaparım. İşime saygısızlık yapanı da affetmem” dedi.

“TÜRKİYE’DE EN İYİ BAŞKAN BİZİM BAŞKAN”

Transfer konusuyla ilgili olarak da başkana görüşlerini aktardığını da sözlerine ekleyen Güneş, “Başkanla kavga ettireceksiniz. Transfer avro ile yapılıyor. Ben ‘lira ile anlaşın’ diyorum. Satarken avro ile satıyorsunuz. Sıkıntı herkesin. Hoca olarak çok şeye katlanacağım. Başkanla istişare yapıyoruz ama kararı başkan veriyor. Ekonomik sıkıntı varsa ona göre transfer yaparız. Son 2-3 sene de oyuncu gitti. Bu kulübün yapısıdır. Barcelona ve Madrid’de de böyledir. Onlar dönüşümü daha iyi yapıyor. Plan yaparsan zarar etmezsin. Türkiye’de en iyi başkan bizim başkan. Şimdi de ‘yağcılık yaptı’ derler. Kalmak için uğraşmıyorum, işimi iyi yapmak için uğraşıyorum. Sıradan bir hoca değilim”

“BAŞKAN SÖYLEDİĞİM BİR ŞEYE ÜZÜLMÜŞ, BENİ ARADI. ARAMIZDA SORUN YOK”

“Başkan, söylediğim bir şeye üzülmüş, beni aradı ve söyledi. Arkadaşlar, ben netim. Kafamın arkasında bir şey yok. Başkan dediklerimi üzerine almış, üzüldüm. Onu üzdüğüm için ben de üzüldüm. Aramızda sorun yok.”

“BURADAN SİZE KAVGA ÇIKMAZ ARKADAŞLAR”

Başkanın tatil yapmasına bir şey demedim, zaten sürekli burada. Buradan kavga çıkmaz arkadaşlar, boşuna uğraşmayın.”

“CANER’İN SİNİRLENMESİNE KIZDIM”

Caner’in sinirlenmesine kızdım. Sinirlenip, daha büyük bir hataya meyil vermemek lazım. Biz sinirlenmeyeceğiz ve daha sakin olacağız. Ancak bazen hakem hatası olsun, rakiple olan pozisyonlarda olsun sinirlenmeyi doğru bulmuyorum. VAR sistemi tabi önemli. Teknoloji önemli.