Semih Özsoy’dan flaş açıklama: ”Fikret Orman bizden Ozan’ı istedi”

Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy, sarı-lacivertlilerin gündemine dair TRT SPOR ekranlarında önemli açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy, TRT SPOR ekranlarında merak edilen soruları yanıtladı. Ozan Tufan ve bir oyuncularını transferin son günü Beşiktaş’ın istediğini açıklayan Özsoy, teklifi reddettiklerii açıkladı.

Özsoy’un açıklamaları şu şekilde:

Samimiyet, dostluk ve kardeşlik tamam ama bu yapılanlar doğru değil. Şenol Güneş’in dün yaptığı hareket sonrası çıkıp yok çiçekler yok kuşlar demesi artık inandırıcı değil. Bu hareketini kınıyoruz! Ali Koç neden Şenol Güneş’e çiçek versin! Ağırlamak başka bir şeydir. Bugüne kadar ne zaman verilmiş. Bu haberler kesinlikle yalandır. Tüm kışkırtmalara rağmen Fenerbahçe taraftarı kesinlikle maçta küfür etmeyecektir…

Fikret Orman’ın açıklamaları hakkında da konuşan Özsoy, “Fikret Orman’ın ‘Bir teknik adam, geçen sezonu katletti’ kelimesi kabul edilebilir değil. Bunu Aykut Kocaman için söylendi olarak algılıyorum. Bu açıklamayı anlamsız bulduk.” diye konuştu.

”Fikret Orman bizi aradı ve…”

“Transferin kapanmasına 1-2 gün kala, Fikret Orman bizi aradı ve önce 1 oyuncu, sonra 2 oyuncu teklif ettiler ve bizden Ozan ile bir oyuncuyu istediler. Biz de böyle bir şeyin kabul görmediğini bildirdik.”