Samet Aybaba: İyi Bir Sezon Geçirdik

Sivasspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, "İyi bir sezon geçirdik. Bu takıma saygı duymak lazım. Bu saygıyı ben duyuyorum arkadaşlarıma." dedi.

Samet Aybaba kendi sahalarında  Aytemiz Alanyaspor ile oynadıkları ve 2-2 berabere kaldıkları maçın ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı değerlendirmede iyi bir sezon geçirdiklerini belirterek bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Aybaba, öne geçtikleri maçlarda oyunu tutamadıklarını belirterek, “Biz futbol takımıyız gördüğünüz gibi maalesef oyunu tutmayı başaramıyoruz. Hep öne oynamak, hep coşkulu oynamak istiyoruz. Topu tutmamız gerektiği yerde topu tutmuyoruz. Hızlı hücum yapmaya çalışıyoruz. Daha farklı öne geçeceğimiz pozisyonlar da oldu ama başaramadık. Oyuncularımın iç saha performansından çok memnunum. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bu kadromuzla 49 puana geldik. Daha 1 maçımız var. Gerçekten bizi destekleyenlere de teşekkür ediyoruz. İyi bir sezon geçirdik. Bu takıma saygı duymak lazım. Bu saygıyı ben duyuyorum arkadaşlarıma. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Aybaba, sezon sonunda sözleşmesinin biteceğinin hatırlatılması üzerine gelecek hafta oynayacakları Beşiktaş maçının ardından yönetim kurulu ile görüşeceğini söyledi.

Aybaba, ayrıca Anneler Günü nedeniyle tüm annelerin Anneler Gününü de  kutladı.