Onur Recep Kıvrak : Artık amatörlük bitti.. Profesyonel olma zamanı

Onur, Göztepe maçında yuhalanmasını bir türlü hazmedemiyor...

“12 yıldır buradayım. Trabzonspor için çok şeyi feda ettim, çok şeyi sineye çektim. Ancak bundan sonra profesyonelce kararlar alacağım..”

KÖTÜ TEZAHÜRAT CANIMI YAKTI

GÖZTEPE maçında yediği hatalı gol nedeniyle ‘hedef adam’ olan Onur Kıvrak, Karadeniz’e konuştu. Morali son derece bozuk olan tecrübeli kaleci, “Kaleciler hatalı gol yiyebilir. Rakiplerimizin kalecileri de hatalı goller yiyor ancak onların yuhalanmıyor. Ben bir hata yaptım ve taraftar beni yuhaladı. Bu canımı çok yaktı. 30 yaşındayım. Bugüne dek Trabzonspor için çok fedakarlıklar yaptım. Treni kaçırdım ama artık tren kaçmayacak. Bundan sonra profesyonel olacağım ve kararlarımı profesyonellik ölçüsü içinde alacağım” ifadesini kullandı.

SÖZLEŞMEM 1.5 YIL SONRA BİTİYOR

TRABZONSPOR’LA 1.5 yıllık daha sözleşmesi olduğunu dile getiren Onur sözlerini şöyle sürdürdü: “Hafta sonu Kasımpaşa maçı var. Kaçmak yok. Hocam görev verirse çıkıp aslanlar gibi işimi yapacağım. Hocam otur derse görev verene dek kendimi hazır tutacağım. Kim eleştirirse eleştirsin, kim ne söylerse söylesin Şenol Güneş’ten sonra Trabzonzonspor tarihinde yer alacağımı biliyorum. Hiçbir zaman bu formaya ihanet etmedim. Hiçbir zaman görevden kaçmadım. Kaçmam da. Sözleşmem bittiğinde önüme bakacağım.

Kaynak : Karadeniz Gazetesi