Newton, genç yıldızı Trabzonspor’a getirecek!

Trabzonspor’da yardımcı antrenörlük görevine getirilen Eddie Newton’ın transfer için Chelsea ile bazı temaslar kurduğu gündemde. Bordo-mavililerin, Leipzig’e kiralanan Ethan Ampadu’yu transfer etmek istediği iddia edildi.

Ethan Ampadu Trabzonspor’un gündemine geldi

Şu anda transferdeki tek gündemi stoper olan Trabzonspor’da listeye yeni bir isim daha girdi: Ethan Ampadu…

Trabzonspor transfer için temaslara başladı

Fırtına, bonservisi Chelsea’de olan ve bu sezon Alman ekibi Leipzig’e kiralanan 19 yaşındaki savunmacı için harekete geçti. Genç yaşı ve potansiyeli nedeniyle Ampadu’yu geleceğe yatırım transferi olarak gören Bordo-Mavililer şimdiden temaslara başladı.

Ampadu da oynayabileceği bir takıma gitmek istiyor

Alman temsilcisinde fazla süre alamayan Gallerli oyuncu da daha fazla forma giyebileceği bir kulübe transfer olmaya sıcak bakıyor.

Newton getirecek

Karadeniz ekibi transfer görüşmelerinde Eddie Newton kozunu kullanacak. Uzun yıllar Chelsea’de yardımcı antrenörlük yapan ve kiralık genç oyuncuları yakından takip eden Newton, Fırtına ile resmi sözleşme imzalamak için Trabzon’da bulunuyor.

Ampadu için özel mesai harcayacak

Bordo-Mavililer’de Hüseyin Çimşir’in yardımcısı olarak görev yapacak olan İngiliz antrenör, yakından tanıdığı Ampadu’yu, Trabzonspor’a getirmek için de mesai harcayacak.