Metin Albayrak sert konuştu: “Çingeneye beylik vermişler”

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak ve Asbaşkan Ahmet Nur Çebi, Göztepe maçının ardından konuştu.

Beşiktaş, Süper Lig 28. haftasında sahasında Göztepe’yi 5-1 mağlup etti. Maçın ardından Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak ve Ahmet Nur Çebi’nden açıklamalar geldi. Özellikle Metin Albayrak son derece sert konuştu.

Beşiktaş’ta Metin Albayrak ve Ahmet Nur Çebi Göztepe maç sonu neler söyledi?

“LARİN’İN GOLÜ BENİ MUTLU ETTİ”

Larin’in golü beni çok mutlu etti. Çok keyif aldım. Medel’in muazzam futbolu vardı. Takım istekli ve arzulu olduğu zaman zaten sonuç geliyor. Beşiktaş çok iyi bir takım. Ancak bu takımı herhalde Beşiktaş taraftarı oynatıyor. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bizlere olan desteklerini esirgemesinler.

“İŞİ GALİBA TARAFTARLARIMIZ BİTİRECEK”

Futbolda zaman zaman yenilebiliyorsunuz ama ipi göğüsleyenin Beşiktaş olacağına inanıyorum. Bugün takımda gördüğüm birlik, beraberlik görüntüsü, Medel’in futbolu, Larin’in golü önemli mesajlar. Ben muhteşem taraftarlarımıza binlerce kez teşekkür ediyorum. İşi galiba onlar bitirecek.

“BAŞKANIMIZIN DEMBA BA AÇIKLAMASI KÖTÜ NİYETLİ DEĞİL”

Başkanımızın o andaki açıklama tamamen iyi niyetli. Biz Demba Ba’yı seviyoruz. Demba Ba bugün gol atsa da sevecektik. Başkanın duygusal bir açıklaması olmuştur. Bunu kötü niyetli yorumlamak doğru değil. Demba Ba’yı seviyoruz ama bu bizde oynayacağı anlamına gelmez. Biz onlara değer verdiğimizi gösteriyoruz. Bunda bir art niyet yok.

METİN ALBAYRAK’TAN SERT SÖZLER!

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak ise basın mensuplarıyla yaptığı konuşmada, “Çingeneye beylik vermişin, babasını kesmiş. Beşiktaş ağır taştır, kimse bizimle uğraşmasın.” dedi.

Önceki İçerikMuharrem Usta’nın maç sonu açıklamaları.. ( Video )
Sonraki İçerikŞenol Güneş: Hak ettiğimiz oyunun karşılığını aldık