Kayserispor’dan Onur Bulut açıklaması!

Fenerbahçe'nin Kayserispor ile sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Onur Bulut ile anlaştığı iddia edilmişti.

Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç, Onur Bulut’un Fenrebahçe’ye transferiyle ilgili açıklama yaptı. Koç yaptığı açıklamada, iki kulüp başkanının görüştüğünü söyleyerek, “Eğer futbolcunun menajerleri de yeni dönemde anlaşırlarsa bu transfer gerçekleşecek. Transferin gerçekleşme şartlarından bir tanesi de, Kayserispor’un Thiam için Fenerbahçe’ye bir borcu vardı, bunun silinmesi, ikincisi Onur’un sezon sonuna kadar Kayserispor’da oynamaya devam etmesi, üçüncüsü de hatırı sayılır bir ücretinde bonservis olarak Fenerbahçe tarafından Kayserispor’a ödenmesi” dedi.

İKİ BAŞKAN GÖRÜŞTÜ

Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç, yaptığı açıklamada futbolcu Onur Bulut’un Fenerbahçe’ye olan transferini değerlendirdi. Koç, “Kulüpler Birliği toplantısında Ali Koç, başkanımız Ali Çamlı’yı aradı ve 15 dakika görüşmek istediğini söyledi.

Toplantıda her iki Ali başkan da bir görüşme yaptı. Fenerbahçe Kulübü resmi olarak Onur’u transfer etmek istediğini söyledi. Ardından Kayserispor yönetimi de kendi içerisinde bir değerlendirme yaptı ve bir rakam telaffuz edildi.”

MENAJERLER FENERBAHÇE İLE ANLAŞIRSA…

“Sabahında Fenerbahçe bunu kabul ettiğini söyledi. Ardından Onur’un menajerlerini Kayseri’ye çağırdık ve görüştük. Menajerler de olumlu baktılar ve İstanbul’a gittiler. Eğer futbolcunun menajerleri de Fenerbahçe ile yeni dönemde anlaşırlarsa bu transfer gerçekleşecek.

Transferin gerçekleşme şartlarından bir tanesi de, Kayserispor’un Thiam için Fenerbahçe’ye bir borcu vardı, bunun silinmesi, ikincisi Onur’un sezon sonuna kadar Kayserispor’da oynamaya devam etmesi, üçüncüsü de hatırı sayılır bir ücretinde bonservis olarak Fenerbahçe tarafından Kayserispor’a ödenmesi. Bu şartlarda bu işi sonuçlandırmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

 

VIAİHA
Önceki İçerikTolga Ciğerci Almanya’ya döndü!
Sonraki İçerikAmir Hadziahmetovic Beşiktaş’ta!