Kaan Ayhan transferinin şartları ortaya çıktı!

27 yaşındaki milli futbolcunun sözleşmesindeki şartlar ortaya çıktı.

Bir aksilik olmazsa Kaan Ayhan önümüzdeki sezon da Galatasaray forması giyecek. 27 yaşındaki milli futbolcunun sözleşmesindeki şartlar ortaya çıktı.

Kaan’ın ligdeki kalan bölümde 8 maçta en az 1’er dakika süre alması halinde veya Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi elemelerine katılmaya hak kazanması durumunda, oyuncunun satın alma opsiyonu devreye girecek. Cim Bom böylece, 2.8 milyon Euro’yu Sassuolo’ya ödeyerek Kaan’ın bonservisini alabilecek. Kiralama bedeli de 400 bin Euro olan Kaan, toplamda Galatasaray’a 3.2 milyon Euro’ya mâl olacak.

Kaan Ayhanın sözleşmesindeki madde ortaya çıktı 8 maçta 1 dakika oynarsa...

Daha azını kabul etti

Milli futbolcunun yarım sezonluk maaşı 600 bin Euro. Kontratın diğer 3 yılında sırasıyla 1 milyon Euro, 1 milyon 250 bin Euro ve 1 milyon 350 bin Euro alacak olan Kaan Ayhan, Sassuolo’daki ücretinden daha az bir rakam karşılığında Galatasaray’da oynamayı kabul etti. Yıllardır hem Cim Bom’un hem de diğer Türk devlerinin transfer listelerinde yer alan Kaan Ayhan, aynı zamanda internet üzerinden oyun yayıncılığı yapıyor ve bu yayınlarda Galatasaraylı olduğunu sık sık dile getiriyordu.

Önceki İçerikÜmraniyespor, Kayode transferini açıkladı
Sonraki İçerikTolga Ciğerci Almanya’ya döndü!