Hasan Şaş ve Başakşehir teknik heyeti arasında gerilim!

Galatasaray - Başakşehir maçının ilk yarısında soyunma odası koridorlarında Hasan Şaş ile Başakşehir teknik heyeti arasında tartışma çıkınca polisler ve Abdürrahim Albayrak araya girdi.

Galatasaray, Süper Lig 29. haftasında sahasında Başakşehir’i konuk ederken son derece gergin geçen ilk yarının ardından özellikle hakem kararları oldukça tartışıldı. Maçın devre arasında ise koridorlar karıştı. Hasan Şaş ile Başakşehir teknik heyeti arasında tartışma çıktı.

Galatasaray – Başakşehir maçı olayları

Süper Lig 29. haftasında oynanan Galatasaray – Başakşehir maçının devre arasında soyunma odası koridorları karıştı. Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim’in yardımcılarından Hasan Şaş, Hasan Şaş, devre arasında Başakşehir’de Abdullah Avcı ve Orhan Ak’ın arkasından gelen takım menajeriyle tartıştı. Abdürrahim Albayrak da bu esnada araya girerek olayların büyümesini engelledi.

Arda Turan ise yine maçın devre arasında koridorlarda hakem Halil Umut Meler’e ilk yarıda Emre Belözoğlu’na gösterdiği sarı kartla ilgili itirazlarını sürdürünce sarı kart gördü.

Öte yandan Hürriyet’in haberine göre, Arda Turan devre arasında maçın hakemi Halil Umut Meler’e “Benimle konuşurken yüzüme bakacaksın. Bana bakarak konuşacaksın. Önce insan olacaksın.” diye konuştuktan sonra bu esnada orada bulunan Hasan Şaş ise Arda Turan’a, “Efendi ol, ayıp.” diye cevap verdi.

Emre Belözoğlu, Galatasaray maçında neden sarı kart gördü?

Medipol Başakşehir’in orta saha oyuncusu Emre Belözoğlu 0-0 biten ilk yarıda bir pozisyonda sarı kart görmüştü. İlk 45 dakikanın bitiş düdüğü ile birlikte Arda Turan ile birlikte Emre Belözoğlu maçın hakemi Halil Umut Meler’in yanında soluğu aldı ve itirazda bulundu. Yaşanan bu gelişme Galatasaray tribünlerinde tansiyonu yükseltti ve Arda Turan ile Emre Belözoğlu’na büyük tepki gösterildi.