Fenerbahçe’de Ömer Faruk Beyaz gelişmesi!

Mesut Özil - Fenerbahçe flörtünde sıcak saatler yaşanırken, Sarı-Lacivertli kulüpte flaş bir gelişme daha yaşandığı ortaya çıktı. Bu kez transfer masasındaki isim genç yetenek Ömer Faruk Beyaz.

Fenerbahçe’de son dakika transfer haberleri peşpeşe geliyor. Mesut Özil ile uzun zamandır yapılan görüşmelerin ortaya çıkmasının ardından heyecanlanan Sarı-Lacivertli taraftarlar, ara transfer döneminde yoğun bir süreç yaşayacağa benziyor. Bu kez transfer görüşmelerinin öznesi ise Fenerbahçe’nin genç yeteneği Ömer Faruk Beyaz. Beinsports yorumcusu Raşit Altun’un verdiği habere göre Ömer Faruk Beyaz’a ciddi bir talip var.

Sözleşmesi haziranda bitiyor

Mesut Özil’in atyapısından yetişip büyüdüğü Bundesliga ekibi Schalke 04’ün Ömer Faruk Beyaz’ı sezon sonuna kadar kadrosuna dahil etmek istediği ifade ediliyor. 17 yaşındaki hücum oyuncusunun geleceği ile ilgili soru işaretleri de henüz ortadan kalkmış değil. Ömer Faruk’un Fenerbahçe ile olan sözleşmesi 30 Haziran 2021’de sona eriyor.

Ömer Faruk Beyaz'dan ayrılık açıklaması! "Kısa süre içinde..." - Fotomaç
Ömer Faruk Beyaz

Bilindiği üzere Emre Belözoğlu, Fenerbahçe’ye aktif futbolcu olarak veda ederken saha kenarına geldiği anda kaptanlık pazubandını çıkararak genç oyuncunun koluna takmıştı. Emre bu hareketiyle Ömer Faruk’un uzun yıllar Fenerbahçe’ye hizmet edeceği mesajını vermişti.