Fatih Terim’den Adnan Polat’a cevap

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, eski başkan Adnan Polat'ın "Transfere başkan karar verir. Benim duyduğum; santrfor transferini Florya yapar'' sözlerine sert bir cevap verdi.

Spor Toto Süper Lig’in 4. haftasında Kasımpaşa ile karşılaşacak Galatasaray’da hazırlıklarını bu akşam yaptığı antrenmanla sürdürdü. Galatasaray muhabirleri idmandan sonra Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in doğum gününü kutlarken, kutlamanın ardından Fatih Terim, basın mesupları ile sohbet ederken Adnan Polat ile ilgili de konuştu.

Eski başkan Polat’ın, “Transfere başkan karar verir. Benim duyduğum; santrfor transferini Florya’nın, diğerlerini de Abdurrahim Albayrak’ın yapacağı. Abdurrahim her zamanki gibi işini iyi yaptı. Florya neden yapamadı, neden gerçekleşmedi bilmiyorum.” sözlerine cevap veren Terim, sert konuştu.

Kimseye malzeme vermeye niyetim yok diyen Terim, ”Geçmişten yarası olup işleri iyi gitmeyince Galatasaray üzerinden malzeme çıkarmak isteyenlere bu malzemeyi vermeye niyetim yok. Enerjimizi başka şeylere harcamalıyız.” dedi.

Kaynak : Fanatik