Erol Bulut : Birkaç transferimiz daha olacak.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor'un teknik direktörü Erol Bulut, transfer çalışmaları kapsamında yeni oyuncuların takıma katılacağını belirtti.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut, basın mensuplarıyla bir restoranda bir araya gelerek geçen sezonun kendisi ve ekibi açısından çok iyi geçtiğini kaydetti.

Geçen sezon ligi hedeflerinin de üzerinde bitirdiklerini ve 43 puan topladıklarını anımsatan Bulut, “Bu sezon istediğimiz hedef yine ilk 10 içerisinde olmak. İnşallah daha da üzerinde bitireceğiz geçen senenin. Daha fazla puan alma şansını elde etmek istiyoruz.” diye konuştu.

Erol Bulut, Yeni Malatyaspor’un 4 oyuncuyu kadrosuna kattığını, hepsinin de alanında iyi futbolcular olduğunu ifade etti.

Transfer çalışmalarının sürdüğünü belirten Bulut, şöyle devam etti:

“Birkaç transferimiz daha olacak, onları bekliyoruz. Transferlerde biraz geç kalındı ama bazen bizden kaynaklanan sorunlar olmuyor. Bazen anlaşıyorsunuz ama menajer, kulüp ya da futbolcu son anda vazgeçiyor, karar değiştiriyor. Transfer komitemiz gayretli çalışmalarını yapıyor.”

Kaynak: AA