Emre Belözoğlu’nu yıkan olay! : Hüngür hüngür ağladı!

Süper Lig'in 32. haftasında evinde Sivasspor'u yenip maç fazlasıyla liderliğe yükselmenin hesaplarını yapan Başakşehir'in planı 90+2'de suya düştü. Başakşehir kaptanı Emre Belözoğlu son dakikada gelen beraberlik golünün ardından yıkıldı ve gözyaşlarına boğuldu

Başakşehir-Sivasspor maçında 1-0 önde olmanın avantajını koruyamayan Başakşehir son anda yediği golle yıkıldı.90+2’de Volkan Babacan’ın kendi kalesine attığı golle şampiyonluk ve ikincilik şansını zora soktu.Süper Lig’in 32. haftasında Sivasspor’u yenip maç fazlasıyla liderliğe yükselmenin hesaplarını Başakşehir’in planı 90+2’de suya düştü.En duygusal tepki ise Başakşehir kaptanı Emre Belözoğlu’ndan geldi.

Emre Belözoğlu'nu yıkan olay! : Hüngür hüngür ağladı!

Maçın son düdüğüyle kaptan Emre Belözoğlu bir anda kendini yere bıraktı.Çok üzgün olduğu gözüken Emre Belözoğlu, uzun süre yerde oturdu.

Emre Belözoğlu'nu yıkan olay! : Hüngür hüngür ağladı!

Kendini yere bırakan Emre Belözoğlu gözyaşlarını tutamadı ve ağlamaya başladı. Takım arkadaşları kaptanlarını yerden kaldırmak için yanına geldi ve teselli etti.Sahayı gözyaşları içinde terkeden Belözoğlu, tünele gidene dek gözyaşları içinde yürüdü. Başakşehir aldığı 1 puanla birlikte 3. sırada kendisini takip eden Fenerbahçe’ye de puanları eşitleme fırsatı sundu.

Emre Belözoğlu'nu yıkan olay! : Hüngür hüngür ağladı!