Dönüş uçağında hedefte iki isim vardı: ‘Bu zamana kadar neredeydiniz?’

Ligin sonları yaklaşırken Fenerbahçe’de yüzler gülüyor, keyifler de tavan yapmış durumda.

Gazete Habertürk’ten Ahmet Selim Kul’un haberine göre Demir Grup Sivasspor karşısında deplasmanda alınan galibiyetle şampiyonluk şanslarını devam ettiren Sarı-Lacivertliler’in dönüş yolu da hayli keyifli geçti…

10 bin metrede İstanbul’a gelene kadar uçakta espriler havada uçuşurken, oyuncular birbirlerine takılmadan da yapamadılar.Özellikle Aatif ve Soldado, tüm futbolcuların hedefiydi. Soldado son 3 maçta 3 gol ve 2 asiste imza atarken Aatif da 2 golle takıma katkı sağladı. Bu durumu dile getiren oyuncular, iki arkadaşına, “Bu zamana kadar nerelerdeydiniz?” diyerek takıldılar.

Uçakta en çok keyifli olan isimlerden biri de kaptan Volkan Demirel’di.Tecrübeli file bekçisi, arkadaşlarını galibiyetten dolayı kutlarken, şaka yollu da olsa sitem etmeden yapamadı.  Sarı-Lacivertliler’in başarılı file bekçisi, yedikleri golü arkadaşlarına hatırlatarak, “Kendime ait gol yememe rekorumu kıracaktım.5 dakika daha dayanamadınız. Rekor yalan oldu” ifadesini kullandı.

Kısacası Sivas’a endişeli giden Fenerbahçe kafilesinin dönüşü son derece keyifli oldu. Fenerbahçe kafilesi Sivas’tan dönerken herkes keyifliydi keyifli olmasına ama öyle bir isim vardı ki İstanbul’a gelene kadar takılmadığı oyuncu kalmadı.O isim de Josef de Souza’ydı. Brezilyalı yıldız sürekli olarak espiriler yaptı ve hemen hemen tüm arkadaşlarına takıldı. Josef sonra da bu görüntüleri sanal ortamda paylaşmayı ihmal etmedi.