Brezilyalı hakem Fernanda Colombo’ya ahlaksız teklif!

Türkiye'de de çok konuşulan Brezilyalı hakem Fernanda Colombo'ya ahlaksız teklif yapıldı.

Brezilyalı hakem Fernanda Colombo’nun, maç esnasında arka cebinden kırmızı kart yerine çıkardığı mendil futbolcuları korkutmuş, bu görüntü sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Futbolseverlerin ilgi odağı haline gelen hakem Colombo, sosyal medya aracılığı ile Türkiye’den çok sayıda mesaj gelmişti.

Brezilyalı hakeme ahlaksız teklif!

Güzel hakem Türk kullanıcının kendisine yaptığı evlilik teklifini ise gülerek kocasına sormuştu. Bu olay tazeliğini korurken güzel hakem başka bir olayla daha gündeme geldi.

Brezilyalı hakeme ahlaksız teklif!

30 yaşındaki Colombo’ya, Brezilya’da eğitimli ve zengin erkeklere hizmet veren bir internet sitesinden vücudunu iki bin dolara satmasını teklif eden bir mail geldi. Bu maili sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Colombo’nun teklifi kabul etmesi halinde yaşları 30 ile 40 arasında değişen kişilerle yemek yiyeceği daha sonra yakınlaşacağı ve iki bin dolar kazanacağı garantisi veriliyor.

Brezilyalı hakeme ahlaksız teklif!

“Lütfen saygı duyun”

Aldığı ahlaksız teklif sonrası kendisini çöp gibi hissettiğini söyleyen Fernanda, “Cinsel teklif barındıran bu E-maili bugün aldım. Tüm dünyaya şunu söylemek istiyorum. Her zaman futbol ve gazetecilik gibi sevdiğim meslekleri yapmak istiyorum. Lütfen saygı duyun.” dedi.

Brezilyalı hakeme ahlaksız teklif!