Beşiktaş’tan son dakika Tümer Metin açıklaması!

Beşiktaş , Ersin Düzen ve Tümer Metin'den özür beklerken istenilen açıklamanın yapılmaması üzerine resmi internet sitesinden sert bir açıklama yaptı.

Beşiktaş’ın Ankaragücü ile oynadığı maç sonrasında TRT Spor kanalında yayınlanan Stadyum adlı programda Sergen Yalçın ile ilgili ifadeler sosyal medyada oldukça tepki toplamıştı. Bu ifadelerin ardından programın moderatörü Ersin Düzen, bugünkü yayında konuya değindi. Ersin Düzen başkan Ahmet Nur Çebi, yöneticilerden Emre Kocadağ ve teknik direktör Sergen Yalçın’ı arayarak ifadelerin çarpıtıldığını ve yanlış anlamlandırıldığını söylediğini belirtti. Ancak siyah beyazlı camiada bu açıklama yetersiz olarak görüldü.

Beşiktaş İletişim ve Medyadan Sorumlu Başkan Danışmanı Erol Kaynar, Ersin Düzen’in açıklamaları sonrasında resmi internet sitesinden bir duyuru yaparak, TRT Spor’u ve Ersin Düzen ile ilgili flaş ifadeler kullandı.

Beşiktaş'tan son dakika Tümer Metin açıklaması!
Tümer Metin

İŞTE EROL KAYNAR’IN AÇIKLAMALARI:

Futbol Takımımızın Süper Lig’de Ankaragücü ile oynadığı maçın ardından ülkemizin güzide yayın kuruluşlarından TRT Spor’da yayınlanan Stadyum programında, Takımımızın haklarını saha kenarında canla başla savunan Teknik Direktörümüz Sergen Yalçın, paranoyaklıkla itham edilmiş, ardından programın moderatörü Ersin Düzen, sonraki yayında amacını aşan bu ifadeleri düzelteceğini tarafımıza bildirmişti. Sabırla özür dilemesini bekledik ancak Ersin Düzen’in bugünkü programda konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamayı büyük bir şaşkınlıkla takip ettik.

Türk futbolunun saygıdeğer isimlerinin başında gelen Teknik Direktörümüz Sergen Yalçın hakkında saygı sınırlarını aşan ifadeler kullanan Ersin Düzen, bugünkü programda başta Teknik Direktörümüz olmak üzere Camiamızdan ve taraftarlarımızdan özür dileyeceği yerde, deyim yerindeyse top çevirmeyi tercih etmiş ve küstah bir tavırla milyonlarca Beşiktaşlının aklıyla dalga geçmeye çalışmıştır.