Beşiktaş’tan Serkan Reçber açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Metin Albayrak ve Serkan Reçber; Beşiktaş kulüp binasında bir araya geldiler ve yaklaşık 30 dakikalık bir görüşme gerçekleştirdi. Siyah beyazlılardan da konuyla ilgili açıklama geldi.

Görüşmede Fikret Orman planlarını Reçber’e anlattı. Reçber ise yapabilecekleri hakkında konuştu. Sohbet havasında geçen görüşmede Serkan Reçber’le anlaşılması durumunda Reçber’in Şenol Güneş’in yetki alanıyla bir bağlantısı olmayacağı tamamen Metin Albayrak’a bağlı olacağı üzerinde duruldu.

Görüşme hakkında Ajans Beşiktaş’a konuşan Albayrak, “Serkan Reçber ile  görüştük. Gizlenecek bir durum yok. Yeni projelerden bahsettik. Geniş bir ekip kurmak istiyoruz. Avrupa’da çok sayıda kulüple irtibat halindeyiz, Bunlardan biri de son rakibimiz Bayern Münih. Bu kulüplerde çalışan çok sayıda futbol insanı var. Kendi altyapımızdan birçok isimle de görüşüyoruz. Kulüplerin altyapıları için bunlar önemli. Futbol Akademisi’ni hayata geçirmeyi planlıyoruz. Akademinin çalışanları da profesyoneller olacak. Serkan’la anlaşırsak yeni sezon öncesi çalışmaya başlayacağız.” dedi.

Kaynak:Ajans Beşiktaş