Başkan açıkladı! “Rodrigues’e teklif var”

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, bir televizyon kanalında açıklamalarda bulundu.

 Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz, katıldığı televizyon programında açıklamalarda bulunurken, Garry Rodrigues’e gelen bir teklifin bulunduğunu söyledi.
Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz, katıldığı bir televizyon programında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Seçimi kazanmaya hazırlıklı olmadığını söyleyen Cengiz, “Sanırım sayın Dursun başkanım da bu sonuca hazırlıklı değildi. Ne o kaybetmeye hazırlıklıydı, ne de ben kazanmaya hazırlıklıydım.” dedi.
Galatasaray için çok yoğun bir şekilde çalıştıklarını ifade eden başkan Cengiz, “Yönetimimiz inanın tapu kadastro memurları gibi çalışıyor. İki aydan bu yana şirketime uğramadım. Şirketimi oğlum idare ediyor.” ifadelerine yer verdi.
Mayıs ayındaki kongre hakkında da konuşan Cengiz ” Mayısta tekrar aday olacağımı açıkladım ama inan edin seçim için hiçbir çalışmamız, projemiz ve stratejimiz yok. Genel kurul teveccüh gösterirse devam edeceğiz.” dedi
UEFA’daki görüşmeye de değinen Mustafa Cengiz ” 3 yılda verilen taahütlerden 130 milyon euro’ya yakın zarar etmişiz. UEFA’nın verdiği marj 30 milyon euro. 100 milyon euro aşılmış.” dedi
Öte yandan Badou Ndiaye’nin bonservis bedelinin bilinenden daha yüksek olduğunu söyleyen başkan Mustafa Cengiz “Garry Rodrigues’e teklif var. Değerini bulmadan ve teknik ekibimiz de onay vermeden satmayız. ” ifadesinde bulundu.
Önceki İçerikZidane, İsco’nun geleceği hakkında konuştu.
Sonraki İçerikLeBron James Michael Jordan’ın rekorunu kırdı