Barış Alıcı’nın bonservis bedeli belli oldu

Altınordu'nun genç yıldızının bonservis ücreti belli oldu.

Altınordu’dan flaş Barış Alıcı açıklaması! İşte bonservis bedeli!

Başakşehir’in transferdeki yeni gözdesi Altınordu’nun genç yıldızı Barış Alıcı oldu. Başakşehirli yetkililerin, Barış’ın transferi için İzmir ekibiyle bonservis pazarlığında olduğu öğrenildi.

Altınordu Başkanı Mehmet Seyit Özkan, Barış Alıcı’nın transferi konusunda Ajansspor’dan Salim Manav’a açıklamalarda bulundu.

Bonservis bedeli 3 milyon euro

Birçok futbolcularına teklif geldiğini belirten Seyit Mehmet Özkan, “Erce Kardeşler, Berke Özer ve Barış Alıcı’ya yurt içi ve yurt dışından birçok transfer teklifi var. Transfer sürecinde temel prensibimiz futbolcularımızın oynayabileceği kulüplerde boy göstermesi ve Avrupa’da forma giymesi. Cengiz Ünder ve Çağlar Söyüncü’deki politikamızı devam ettireceğiz. Takım konusunda seçiciyiz. Futbolcularımızın kariyer planlarını doğru yapabilmek adına ilkelerimizden taviz vermeyeceğiz.

Yetiştirdiğimiz oyuncularla ilgili istediğimiz bonservis bedeli 3 milyon euro. Buna Barış Alıcı da dahil. Altınordu bünyesinde futbolcularımıza yapılan en az 10’ar yıllık yatırım var. Saha içi ve saha dışı karakteriyle ön plana çıkan oyuncular yetiştiriyoruz. Transferlerinde bonservis bedeli 3 milyon Euro, artı ikinci satışından %30 pay olmazsa olmaz kriterimiz. Çağlar ve Cengiz’in Avrupa’daki başarısının ardından; Altınordu modeli Avrupa’ya da uzandı. Birçok kulüp bizi yakından takip ediyor” ifadelerini kullandı.

Kaynak: AJANSSPOR