Aziz Yıldırım: 3 Temmuz’dan beri Fenerbahçe’de bir anti devrim yaşanmıştır

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, yılın en iyi spor adamı seçildiği ödül töreninde terör örgütü FETÖ hakkında açıklamalar yaptı. Yıldırım konuşmasında "Başka bir takım FETÖ saldırısı sonrası ayakta duramazdı" ifadelerini kullandı

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde 2017 yılının en iyi spor adamı ödülünü kazanırken aldığı ödülün ardından yaptığı konuşmada çarpıcı ifadeler kullandı.

İşte Aziz Yıldırım’ın aldığı ödül sonrası yaptığı konuşma;

”3 TEMMUZ’DAN BERİ FENERBAHÇE’DE BİR ANTİ DEVRİM YAŞANMIŞTIR”

2000’li yıllarda 3 kere aday gösterilmiştim. Bana oy verenlere, beni buraya layık görenlere teşekkür ederim. 2006 yılı itibariyle Türkiye’de başlayan terör örgütü FETÖ’nün devleti ele geçirme, rejimi bozma operasyonlarında maalesef Fenerbahçe de devletin bir kurumu olarak yer almıştır. 3 Temmuz’dan beri Fenerbahçe’de bir anti devrim yaşanmıştır.

”RİZE’DE KURŞUNLANAN OTOBÜSÜN FAİLLERİNİN BULUNARAK KAMUOYUNA DUYURULMASINI BEKLİYORUZ”

Bundan 3 yıl önce Rize’de lider olmuş Fenerbahçe takımının otobüsü kurşunlanmıştır. Fenerbahçe’nin otobüsü kurşunlanmış, Allah’ın yardımıyla sporcularımıza bir şey olmadan, mucize şekilde ölüm olayı gerçekleşmemiştir. 3 yılda bu olay aydınlatılamamıştır. Bu olayın faillerinin bulunarak kamuoyuna duyurulmasını bekliyoruz. Sayın İçişleri Bakanı, sayın Cumhurbaşkanı’na buradan bu olayın faillerinin açıklanmasını istiyorum.

”BU ÜLKE BAŞKA TÜRLÜ HUZUR BULAMAZ”

Başka herhangi bir takım FETÖ saldırısı sonrası ayakta duramazdı. Fenerbahçe, taraftarının gücüyle ayakta durmuştur. Bu terör örgütü temizlenmediği sürece bu ülkede huzur bulamayız.

”HAKEM VE DİĞER ETKENLER…”

Sayın TFF başkanına teşekkür ediyorum. Barış ve kardeşliğin sağlanması için hakemler ve diğer etkenlerin en az seviyeye indirilmesi gerektiğini buradan belirtmek istiyorum.

Önceki İçerikMuharrem Usta: Trabzonspor başkanlığına aday olmayacağım
Sonraki İçerikAli Koç: Transfer politikamızı değiştirmeliyiz