Ali Koç: Bir meczubun algı oyunları

Fenerbahçe Kulübünün 26-27 Mayıs yada 2-3 Haziran tarihlerinde yapılacak olağan genel kurulunda başkan adayı olan Ali Koç, seçim kampanyasını yürüttüğü internet sitesinden bir açıklama yaptı ve sert ifadeler kullandı

Fenerbahceliyiz.net adlı internet sitesinden açıklama yapan Ali Koç, “Fenerbahçemizin adını bile asla anmaması gereken bir meczubun, adımızı kullanarak yapmaya çalıştığı algı oyunlarına şahit oluyoruz” ifadelerini kullandı. Çıktıkları yolda ilkelerinin ve çizgilerinin çok net olduğunu dile getiren Koç, “Fenerbahçe başkanlarını, Fenerbahçeliler” seçer vurgusu da yaptı. Ali Koç’un kaleme aldığı yazı şöyle:

“Son günlerde, Fenerbahçe’mizin adını bile asla anmaması gereken bir meczubun, adımızı kullanarak yapmaya çalıştığı algı oyunlarına şahit oluyoruz.

Bu ve bu gibi kişilerin, seçimimize az bir süre kala maksatlı olarak ortaya çıkarak, bizi desteklediklerine dair paylaşımlar yapmasından çok ciddi rahatsızlık duyuyoruz.

Tüm Fenerbahçelilerden ricam, bu yola çıktığımız ilk günden itibaren söylediğimiz gibi, lütfen uyanık olalım ve satır aralarını çok iyi okuyalım.

Bizim, çıktığımız bu yolda ilkelerimiz ve çizgimiz çok nettir.

Fenerbahçe’yi sadece koşulsuz sevenlerle olan yürüyüşümüze kimsenin gölge düşürmesine izin vermeyeceğiz.

Bu kutsal yolda, Fenerbahçe düşmanları ile olabilecek tek alakamız, gerektiğinde Fenerbahçe’miz için onlarla karşı karşıya gelmekten ibarettir.

Ayrıca unutulmamalıdır ki; Fenerbahçe başkanlarını Fenerbahçeliler seçer!”