Ali Kemal Denizci, Trabzonspor’un yeni teknik direktörünü açıkladı! ‘Eninde sonunda…’

Trabzonspor'un efsane isimlerinden Ali Kemal Denizci, bordo-mavili takımın gelecek sezon teknik direktörünü açıkladı. Ali Kemal Denizci, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar'a konuşurken Beşiktaş'tan ayrılması halinde Şenol Güneş'in Trabzonspor'un teknik direktörü olacağını ifade etti

 

‘Rıza hoca bu sıkıntılar içinde iyi mücadele verdi ama…’

“Başkanın verdiği beyanatlar çok olumlu ve çok güzel. Her yıl gelen yönetimler çok iyi açıklamalar yapıyor ama sonra olmuyor. Trabzonspor maddi sıkıntılar yaşıyor. Kısa dönem borçların olduğu ortamda senelere yayma özelliği ile çözüm aranıyor. Rıza hoca bu sıkıntılar içinde iyi mücadele verdi. Fakat halkın benimsediği bir teknik adam olamadı. Bu yönde de yönetim aynı fikirde. Ne olabilir tabii Trabzonspor feda şeklini bekleyecek. Teknik adam arayışı içinde olacak”

‘Şenol Güneş, Beşiktaş’tan ayrılabilir. Eninde sonunda Trabzonspor’un teknik direktörü olacağını düşünüyorum’

“Bütün kamuoyu, Şenol Güneş’in bu kurtuluş recetesinin içinde olması lazım diye düşünüyor. Maddi açıdan değil manevi anlamda Şenolş Güneş’ten beklenti var. Beşiktaş’tan ayrılabilir diye düşünüyorum. Ayrıldığı zaman bir anda hemen Trabzonspor’un başına geçer mi bilmiyorum ama eninde sonunda Trabzonspor’un teknik direktörü olacağını düşünüyorum”