Ahmet Ağaoğlu’ndan Trabzonspor açıklaması

Trabzonspor başkanlığı için aday isimlerden biri olduğu iddia edilen Ahmet Ağaoğlu'ndan Instagram hesabından açıklama geldi.

Süper Lig’de istediği sonuçları alamayan Trabzonspor’da yönetim değişikliği için sesler giderek yükseliyor. Muharrem Usta’nın rakipleri için ise bir sürü isim her gün ortaya atılıyor. Onlar biri de iş adamı Ahmet Ağaoğlu’ydu. Ağaoğlu sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

İşte Ağaoğlu’nun Instagram hesabından açıklama:

Büyük Trabzonspor taraftarına Şahsıma göstermiş oldukları ilgi ve teveccühden dolayı sonsuz teşekkür ederim, öncelikle şunu belirtmek isterimki süreçle ilgili olarak 1 tv kanalı hariç hiç bir mecrada beyan yada açıklamada bulunmadım, sosyal medyada ağzımdan çıkmış gibi yer alan beyanlarların pek çoğunun gerçekle bağdaşır tarafı yoktur. Sorumluluk sahibi her Trabzonsporlu gibi Kulübümüzün içinde bulunduğu durum şahsımıda derinden üzmektedir ve yine sorumluluk sahibi her Trabzonsporlu gibi mevcut durumdan çıkmak için çaba göstermek hepimize düşen bir görevdir, haftasonuna kadar süreçle ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşağımı tahmin ediyorum, Allah kulübümüz ve camiamız hakkında herşeyin hayırlısını nasip etsin.

Önceki İçerikAbdullah Avcı: Fikstüre inanmıyorum
Sonraki İçerikBursaspor, altyapısından 3 oyuncuya profesyonel imza attırdı