Ahmet Ağaoğlu, yeni formul arıyor

Metin Kaya ile girdiği yarışı açık ara farkla kazanan ve dün resmi olarak Trabzonspor'daki başkanlık görevine başlayan Ahmet Ağaoğlu, açıklamalarda bulundu

Ciddi anlamda zorlu bir göreve başladıklarını ve ateşten gömleği sırtlarına geçirdiklerini belirten Ağaoğlu, “Biz gelmeden önce Trabzonspor’un tek formülü ‘borç, borç, borç’tu. Artık bu sistemi değiştirmemiz gerekiyor. Biz de yeni bir sistem getirmek ve yeni formüller bulmak için uğraşıyoruz. Kısa zamanda en iyi yolu bulmayı ve maddi anlamda rahatlamayı hedefliyoruz” dedi.

‘Kısa vadeli borçlar…’

Tüm bu işleri yaparken, sportif başarıyı da geri plana atmayacaklarını dile getiren Trabzonspor’un patronu, “Öncelikli olarak kısa vadeli ve ödeme zamanı gelen borçlarımızı ödemeyi düşünüyoruz. Bu ödemeler içerisinde oyuncuların, teknik heyetin ve personellerin birikmiş alacakları da var. Tüm bunları hallettikten sonra asıl büyük ödemeler için formül ve kaynak arayışına geçeceğiz. Ancak kimse merak etmesin bu işler ile uğraşırken, yarışın dışında da kalmayacağız. Trabzonspor taraftarının ne olursa olsun sabretmesi ve bize destek olması gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Önceki İçerikGalatasaray’da bir ayrılık daha gerçekleşti
Sonraki İçerikFifa’ya 25 milyar dolarlık teklif!